Robert Lewandowski ponownie został ojcem! Są pierwsze zdjęcia (FOTO)

Robert Lewandowski pochwalił się na swoim Instagramie tym, że ponownie został ojcem. Jego żona Anna urodziła dziś córeczkę Laurę.

 

„Witaj malutka! Witamy na świecie Laurę! Dobra robota mamusiu!” – napisał Robert Lewandowski pod zdjęciem udostępnionym na swoim Instagramie, na którym pokazane jest, jak trzyma swoją nowonarodzoną córkę. Jest to już drugie dziecko piłkarza Bayernu Monachium oraz jego żony. Prawie równo 3 lata wcześniej, bo 4 maja 2017 r.  na świat przyszła Klara.

 

 

O drugim dziecku Roberta Lewandowskiego szersza społeczność mogła dowiedzieć się w listopadzie 2019 r. podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus w Lidze Mistrzów. Wówczas polski napastnik po strzelonej bramce wykonał dość znaną cieszynkę wkładając sobie piłkę pod koszulkę, co miało jasno pokazywać, że Anna Lewandowska ponownie jest w ciąży.

 

Od dłuższego czasu Robert Lewandowski wraz z małżonką mówili w wywiadach, że chcieliby, aby Klara miała rodzeństwo. Jak widać kolejne marzenie jednej z najpopularniejszych polskich par zostało spełnione.

 

Piłkarzowi Bayernu Monachium pogratulowali już koledzy z szatni, gwiazdy europejskiej piłki, przedstawiciele PZPN oraz wielu znanych sportowców. Wśród nich nie zabrakło Kamila Glika, Agnieszki Radwańskiej, Jerome’a Boatenga, Mario Goetze, Sławomira Peszki i wielu innych.

 

Warto przypomnieć, że Robert Lewandowski jest już blisko 7 lat po ślubie, gdyż został mężem Anny w czerwcu 2013 r.

 

Źródło: Onet, Sportowefakty.pl, Instagram

Foto:  You Tube/ FC Bayern Monachium (zrzut ekranu)