Roksana Węgiel pokazała sukienkę, w której wystąpi na Eurowizji Junior. Znowu przesadziła? (FOTO)

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, jednak już zyskała niemałą sławę. Stało się tak dzięki temu, że rok temu zwyciężyła w konkursie Eurowizja Junior 2018.

Roksana Węgiel pojawi się także w Eurowizji Junior 2019, jednak w charakterze gościa specjalnego. W dodatku będzie miała zaszczyt poprowadzić eliminacje konkursowe wraz z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę. Zobacz, ile będą kosztować

 

Konkurs będzie miał miejsce w Gliwicach już pod koniec listopada. Młoda gwiazda zaczyna więc szykować kreacje na wystąpienie. Prawdopodobnie pojawi się w więcej niż jednym outficie. Na Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie sukienki zaprojektowanej przez Lidię Kalitę, popularną projektantkę mody. Pewnie młoda gwiazda wystąpi w niej na Eurowizji Junior 2019.

 

To już ostatnie dni do Eurowizji Junior. Razem z niesamowitą Roxie Węgiel przygotowujemy suknie na ten wieczór.  Nie możemy się doczekać tych emocji! Kto wygra? — napisała Lidia Kalita w poście na Instagramie i dodała w komentarzu: „To tylko jedna z wielu propozycji — najlepsze zostawiliśmy na koniec”.

 

 

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Mit o piciu wody obalony! Nie daj się wrobić, zobacz całą PRAWDĘ

 

Źródło: radiozet.pl / foto Instagram.com