Roksana Węgiel zbliża się do miliona! Dorobiła się wielkiego sukcesu

Roksana Węgiel ma zaledwie 15 lat, a już jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. W młodym wieku dorobiła się wielkiego sukcesu i będzie dalej rozwijać karierę.

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się w 2018 r., kiedy wygrała pierwszą polską edycję The Voice Kids, a kilka miesięcy później wywalczyła dla Polski wygraną na Eurowizji Junior. Teraz jest już znana na całym świecie. W ubiegłym roku 24 listopada współprowadziła 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który był organizowany w Gliwicach.

 

Nastoletnia gwiazda nadal się uczy i stara się godzić szkołę z koncertami i śpiewaniem. W 2019 r. z powodzeniem zdała egzamin ósmoklasisty i teraz chodzi do liceum. Jej życie stwarza wiele tematów do plotek, szczególnie ostatnio, kiedy poinformowała o narodzinach młodszego brata. W mediach powstały plotki o tym, że gwiazda ma zamiar zawiesić karierę. Roksana jednak skutecznie je zdementowała.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Gortat potwierdził plotki! Kończy…

 

Nastoletnia gwiazda dba także eo swoje media społecznościowe i często wstawia na nich swoje zdjęcia i filmy, a także informuje o wydarzeniach ze swojego życia. Nic więc dziwnego, że skutkuje to coraz większą liczbą obserwujących i wzrostem zainteresowania ze strony fanów. Roksana Węgiel jest już tak popularna, że zbliża się do miliona obserwujących na Instagramie. Gwiazda ma aż 970 tys. followersów.

 

Prawdopodobnie będzie pierwszą polską nastolatką, która dojdzie do miliona obserwujących na tym serwisie społecznościowym.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Masakra w centrum miasta! Napastnik strzelał do przechodniów (WIDEO)

 

Konto Roksany Węgiel na Facebooku także cieszy się niemałym zainteresowaniem. Roksana ma na nim ponad 40 tys. polubień i 42,5 tys. obserwujących. Kolejną gwiazdą, która zaczyna być bardzo sławna jest także Viki Gabor. Czy uda jej się zdobyć popularność na miarę Roksany?

 

Źródło: eska.pl / foto