Roksana Węgiel zrobiła sobie kolczyk w nosie?! Tego fani jej nie wybaczą (FOTO)

Roksana Węgiel to 14-latka, która w krótkim czasie zyskała wielka sławę i popularność. Wszystkie marzenia młodej dziewczyny spełniły się w bardzo krótkim czasie.

Roksana mówi, że bardzo się cieszy, że ludzie doceniają to, co robi. Podchodzą na ulicy i proszą o autograf. Czasem sama nie wierzy w to, że jej marzenia stały się rzeczywistością.

 

Momentami nie wiem już, o czym marzyć. Prawie wszystkie moje marzenia spełniły się w zeszłym roku. Bardzo dużo się wydarzyło. To było coś niesamowitego! W krótkim czasie stałam się rozpoznawalna i ludzie podchodzą do mnie, proszą o autograf i wspólne zdjęcie. Widzę, że podoba im się to, co robię. To miłe. Na pewno zapamiętam ten rok do końca życia. Mam nadzieję, że obecny będzie dla mnie równie dobry.

 

Z wywiadów i portali społecznościowych można wywnioskować, że 14-latka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jednak oprócz fanów, ma także wielu hejterów. Zauważają każdą wpadkę lub nieprzyzwoitość w jej wyglądzie i ubiorze.

 

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski zaszalał! Za kilka milionów złotych kupił…

 

Ostatnio Roksana Węgiel wstawiła zdjęcie na Instagramie ze swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Jest na nim ubrana na biało i ma dopasowane kolorystycznie kolczyki w górnej części nosa. Jej obserwatorzy od razu zaczęli zadawać pytania, czy to prawdziwe kolczyki, czy nastolatka przekłuła sobie nos?

 

Roksana nie odpowiedziała bezpośrednio na te pytania w komentarzach, jednak dała jasną odpowiedź publikując kolejne zdjęcie w Instastories. Nie ma na nim żadnego kolczyka.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Kobieta w 8. miesiącu ciąży ocaliła rodzinę. Strzelała z karabinu do uzbrojonych włamywaczy

 

Źródło: popularne.pl / foto Facebook.com, Instagram.com