Ronaldo doprowadzony do łez. Wszystko za sprawą wrażliwego pytania (Wideo)

Uznawany za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu – Cristiano Ronaldo, znany jest ze swojej dużej emocjonalności. W trakcie wywiadu dla Good Morning Britain, dziennikarz poruszył wrażliwy temat dla Portugalczyka dotyczący jego ojca, co wywołało łzy u CR7.

 

Trudno się dziwić piłkarzowi Juventusu Turyn. Młodość Cristiano nie należała do najłatwiejszych i gdyby nie nieprawdopodobna ambicja, zapewne chłopak pochodzący z Madery nigdy nie doszedłby do takiego miejsca w którym jest.

 

Ojciec genialnego zawodnika zmarł w 2005 roku z powodu choroby alkoholowej. Oznacza to, że nigdy nie był świadkiem budowania legendy syna. Cristiano z tego powodu czuje ogromny smutek, co przyznał we wspomnianym wywiadzie.

 

– Mój smutek jest o tyle większy, kiedy uświadamiam sobie, że mój ojciec nigdy nie widział tego, co udało mi się osiągnąć. Nigdy nie widział jak odbieram nagrody. Moja rodzina, moja mama, moi bracia, nawet mój starszy syn byli tego świadkami, ale nie mój ojciec. On nie widział niczego – powiedział Portugalczyk.

 

 

Źródło: Twitter.pl, polsatsport.pl

Foto: Zdjęcie poglądowe/YouTube.com