Rozczulające nagranie z Hiszpanii. Policja… [WIDEO]

Hiszpania jest aktualnie czwarta na świecie pod względem liczby zarażeń i druga jeśli chodzi o zgony spowodowane COVID-19. Niewiele się o tym mówi, lecz sytuacja tam zaczyna być coraz bardziej zbliżona do tej we Włoszech, które otrzymują wsparcie od całego świata. 

 

 

Ludzie są tam podobnie jak w Polsce zmuszeni do kwarantanny, a jakiekolwiek zgromadzenia są zakazane. W krajach tych, gdzie pogoda jest piękna niemal cały rok, a obywatele popołudnia i wieczory przesiadują godzinami nad morzem wylegując się w słońcu, czy w restauracjach jedząc przepyszne potrawy, obecnie rozgrywa się dramat, gdyż ludzie nie są w stanie usiedzieć we własnych czterech ścianach.

 

 

Sposób na nudę i smutek znaleźli Włosi, którzy siedząc na balkonach śpiewali grali i tańczyli, próbując rozweselić się wzajemnie w tym ciężkim czasie zarazy. Wideo z jednej z takich sytuacji można zobaczyć  TUTAJ.

Hiszpanie, a dokładniej hiszpańska policja w Mallorce, także zrobiła coś wspaniałego.

 

 

Gdy ludzie usłyszeli policyjną syrenę, wyszli pod drzwi bądź na balkony by zobaczyć co się dzieje. Wtedy stało się to:

 

 

Pieśń, którą zaśpiewali Hiszpanie, to bardzo znana w tym regionie katalońska piosenka dla dzieci. Co myślicie o takich akcjach? Wzbudzają Wasz uśmiech?

 

 

Źródła:

twitter/@Copvids911


https://9gag.com/gag/a9RGwvK?fbclid=IwAR2sl6_QoWdkspqULxtjgzD3qYUEzprxx_4H8Yk3FhsFRwi7VJIl0HkkS-M