Rzucił się na policję z łopatą! Został postrzelony 5 razy! [WIDEO]

Albuquerque liczy ponad 500 000 tys. mieszkańców. Miejscowość ta jest największym miastem w położonym na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych Nowym Meksyku. Co ciekawe, stan ten ma drugi najwyższy odsetek rdzennych Amerykanów, zaraz po Alasce.

 

Dzięki policji z tego miasta możemy zobaczyć nagranie z akcji, która odbyła się 30 marca.
Policja po południu dostała zgłoszenie związane z zaginięciem pochodzącego z Meksyku teściem dzwoniącego. Ten miał mieć nie mieć z nim kontaktu przez kilka dni, miał mieć wyłączony telefon, nie zjawiać się w pracy, a nawet nie odebrać swojej wypłaty.

 

Po telefonie, który wykonał zaniepokojony członek rodziny, funkcjonariusze udali się w miejsce, gdzie zaginiony mógłby przebywać. Policjant Edgar Sandoval zaczął rozmawiać z nim po hiszpańsku. Jak się okazało, mężczyzna jest poszukiwany. Został oskarżony za napad z bronią.

 

Podejrzany, kiedy dowiedział się, że będzie aresztowany, zaczął kłamać i się tłumaczyć. Twierdził, że jego proces jest już zaplanowany. Mówił także, że dokumenty w tej sprawie zostały sfałszowane.

 

Policja weszła do środka. Mężczyzna zaatakował ich łopatą, starając się uciec. Początkowo funkcjonariusze strzelali w podejrzanego paralizatorem, kiedy ten się zbliżył do nich, Edgar Sandoval oddał pięć strzałów z broni palnej. Na skutek tego mężczyzna zmarł w szpitalu.

 

 

Źródło: PoliceActivity, realnefakty.pl

Fot: YouTube (zrzut ekranu)