Samochód wyleciał w powietrzę! Nagranie opublikowane ku przestrodze [WIDEO]

O tragicznych skutkach brawurowej jazdy oraz braku rozwagi w ruchu drogowym mówi się wiele na całym świecie. Z pewnością kampanie i apele o przestrzeganie zasad na drodze zarówno, kiedy kierujemy pojazdami lub poruszamy się pieszo, są potrzebne w ramach poprawy bezpieczeństwa. Wciąż jednak statystyki są porażające, a kolejne nagrania z wypadków drogowych mogą być wstrząsające. To nagranie można śmiało zaliczyć do takich, które mogą szokować, ale i uświadamiać w temacie tego jak łatwo siedząc za kierownicą można narazić własne zdrowie i życie.

 

Do zarejestrowanego przez kamerę zdarzenia doszło na terenie stanu Kalifornia, a dokładniej w rejonie Long Beach. Rozpędzony samochód wjechał na środek ronda i natrafiając na znajdujący się tam głaz wyleciał wysoko w powietrze. Jak się okazało pojazdem kierowała kobieta, która została zatrzymana, która w trakcie jazdy miała być pod wpływem alkoholu.

 

Nagranie z tego zdarzenia na Long Beach zyskało sporą popularność. Takie sytuacje, uchwycone przez kamery monitoringu, warto pokazywać w celu zaapelowania po raz kolejny o większą rozwagę i rozsądek w ruchu drogowym.

 

 

 

Źródło: YouTube/ONSCENE TV ; Carthrottle.com