Siostra Grety Thunberg UJAWNIŁA całą prawdę! Będziecie w szoku

Greta Thunberg szybko stała się najbardziej znaną nastolatką na świecie. Niestety kryje się za tym wiele tajemnic. Jedną z nich zdradziła ostatnio siostra Thunberg. Będziecie w szoku!

Gretę Thunberg zna już chyba każdy. Mimo swoich 16-stu lat jest najbardziej znaną działaczką na świecie. Jak sama twierdzi walczy przede wszystkim o klimat. Po ostatniej awarii na Facebooku okazało się, że Facebook 16-latki prowadzi jej tata. Można się, więc spodziewać, że rodzice poświęcają Grecie Thunberg bardzo dużo czasu i uwagi.

 

Ostatnio jednak głos zabrała jej młodsza siostra 14-letnia – Beata Erman. Przyznała, że przez Gretę miała spore problemy psychiczne. Zmagała się nawet z depresją. Ukojenie znalazła w muzyce. Podobno problemy Beaty zaczęły się pogłębiać jak rodzice skupiali swoją uwagę przede wszystkim na Grecie.

 

Kim jest siostra Grety Thunberg?

 

Mama Grety Thunberg jest śpiewaczką operową, jak widać Beata Erman planuje iść w jej ślady. Media poinformowały, że matka z córką wcielą się w rolę Edith Piaf.

 

Odkąd pamiętam tańczyłam i śpiewałam. Dorastałam z piosenkami Edith Piaf, ale dopiero teraz miałam okazję poznać historię jej życia. Możliwość wykonywania jej nieśmiertelnej muzyki jest spełnieniem moich marzeń. 

-powiedziała Beata, siostra Grety Thunberg.

 

Szczegóły o występie można przeczytać w mediach społecznościowych 14-latki. Na pewno będzie to wielkie wydarzenie.

 

Jak widać to nie pierwsze takie wydarzenie z udziałem siostry Grety. Rok temu wystąpiła w programie szwedzkiej telewizji TV 4 i zaśpiewała utwór dla dzieci i młodzieży, który nagłaśniał problem przemocy w szkole.

 

W duecie ze swoją mamą zaśpiewała również w Skansenie w Sztokholmie.

 

Myślicie, że siostra Grety ma szansę zdobyć taką sławę jaką zdobyła Greta? Co sądzicie o słowach Beaty?

 

Źródło: nczas.com

Foto: Flickr.com