Skandal w studiu TVN! „Żenada i rasizm” [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacjo doszło ostatnio w jednym z porannych programów „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący „śniadaniówkę” zachowywali się w dość specyficzny sposób.

Jednym z poruszanych tematów były kanony męskiego piękna. Przedstawiono najnowszy ranking 100 najprzystojniejszych mężczyzn świata, na którego czele znajduje się  Jeong-Guk, znany też jako Jungkook. To 20-letni piosenkarz koreańskiego zespołu BTS.

 

Prowadzący – Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik – w niewybredny sposób ocenili zwycięzcę przedstawionego rankingu.

Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka. (…) Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook – więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym… niespecjalnie bardzo męska, prawda? (…) Włosy zakładam, że farbowane

– powiedziała Kalczyńska.

Słowa dziennikarki rozbawiły Andrzeja Sołtysika. Podobnie jak kolczyki, które nosi Jungkook.

To nie wszystko. Po „rozważaniach” prowadzących „DDTVN”, przyszedł czas na materiał, w którym inny dziennikarz przepytywał ludzi spotkanych na ulicy odnośnie wyglądu Koreańczyka. W materiale padały niezbyt kulturalne oceny.

Kolczyk… W uchu noszą kolczyki. Moja krowa też ma kolczyk

– powiedział jeden z przechodniów.

 

Jakby gaf było mało, okazało się, że zdjęcie mające pokazywać Jungkooka przedstawiało …innego mężczyznę.

Internauci nie kryli oburzenia. Wściekli byli przede wszystkim Koreańczycy.

Żenada i totalny nieprofesjonalizm, Tracę wiarę w ludzi, zapomnieliście, czym jest szacunek do drugiej osoby?, Mistrzowie rzetelnego dziennikarstwa, nawet zdjęcia osoby nie potraficie znaleźć, Okropny rasizm

– napisali na Twitterze rodacy Jungkooka

 

dorzeczy.pl/Red/Fot Facebook TVN