Skandaliczne zachowanie Polaków za granicą! „J***ć Wisłę”

Skandaliczne zachowanie Polaków miało miejsce w Chorwacji. 

Od niedawna Polacy mogą cieszyć się wakacjami. Wyjeżdżają za granicę, zwiedzają ciekawe miejsca w Polsce. Jednak sytuacja, do której doszło w Chorwacji to przesada.

Jak informuje chorwacki portal- Sibenski Portal w Srima w Chorwacji pomiędzy grupką Polaków doszło do awantury. Musiała interweniować policja. Do kłótni doszło na plaży.

Zagraniczny portal donosi, że świadkami kłótni były również dzieci. Polacy byli bardzo agresywni. Zachowywali się głośno do późna. Krzyczeli, wyzywali. Rzucali także kamieniami.

Pozostawili po sobie ślad. Na murze napisali wulgarnie „J***ć Wisłę” oraz „KKS Sandecja.” Chorwaci byli podobno w niebywałym szoku. Podkreślali, że nigdy wcześniej nie dochodziło do takich sytuacji i zdarzyło się to wszystko po raz pierwszy.

Chorwacki portal nie poinformował jednak co dzieje się obecnie z Polakami. Nie wiemy, czy znajdują się nadal na policji, czy opuścili Chorwację, czy nadal spędzają tam swój wolny czas.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno również doszło do bójki z udziałem Polaków. Wdali się w kłótnię z obcokrajowcem. Byli pijani. Obcokrajowiec obezwładnił „naszych.”

ZOBACZ TAKŻE: Polacy kontra obcokrajowcy na warszawskiej Pradze. Tym razem „nasi” dostali tęgi łomot! (WIDEO)

Źródło: krakowwpigulce.pl

Foto: Pixabay.com