Sławna piosenkarka ujawnia prawdę: „Zostałam zgwałcona, odurzona i uwięziona”

Sławna piosenkarka wytłumaczyła swoje zniknięcie. Tego szokującego powodu fani się nie spodziewali.

Gwiazda ujawniła trudną prawdę:

 

„Zostałam zgwałcona, odurzona i uwięziona na kilka dni”

Duffy, czyli wokalistka Aimee Anne Duffy, to autorka znanego hitu „Mercy”, który obejrzało prawie 79 milionów ludzi na Youtube, a kolejne 140 tys. osób subskrybowało jej kanał. Po wielkim przeboju w  2009 r. piosenkarka nagle zniknęła. Teraz tłumaczy, dlaczego tak się stało. Założyła swoje konto na Instagramie i od razu ujawniła swoją tragiczną historię.

Możecie sobie tylko wyobrazić, ile razy myślałam o napisaniu tego. Do końca nie wiem, dlaczego właśnie teraz jest właściwy czas i dlaczego mówienie o tym pozwala mi poczuć ekscytację i wolność

 

-przyznała we wzruszającym poście Duffy.

 

Opowiedziała, że skontaktował się z nią dziennikarz, któremu w pierwszej kolejności opowiedziała, co zaszło. Pomógł jej poczuć się lepiej i ujawnić prawdę.

 

Prawdą jest – i proszę zaufajcie mi, że jestem teraz ok i bezpieczna – że zostałam zgwałcona, odurzona i byłam przetrzymywana w uwięzieniu przez kilka dni. Oczywiście przetrwałam. Dochodzenie do siebie wymagało czasu. Nie ma łatwego sposobu na przekazanie tego. Mogę jedynie powiedzieć, że w ubiegłej dekadzie tysiące i tysiące dni starałam się, by chcieć czuć znowu słońce w moim sercu. I ono w końcu świeci

 

– pisała dalej.

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelna choroba zaatakowała. Dramat sędzi Anny Marii Wesołowskiej

 

Zastanawiacie się, dlaczego nie wykorzystałam mojego głosu, by wyrazić ból? Nie chciałam pokazywać światu smutku w moich oczach. Pytałam sama siebie, jak mogę śpiewać z serca, skoro jest złamane?

 

-napisała Duffy.

 

I ono powoli się naprawiło

 

– zapewniała sławna piosenkarka.

 

CZYTAJ TAKŻE: 16-latek nie żyje po upadku z roweru. Naśladował film z YouTuba (WIDEO)

 

 

Źródło: wprost.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Duffy VEVO