Sławni rodzice nagrywali film, a w tym czasie ich dziecko prawie się ZABIŁO! (WIDEO)

Influencerzy Sveta Ananas i jej partner Andrei Bonora znaleźli się pod ostrzem krytyki internautów. Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i nagrali film, na którym nie zauważyli, jak ich dziecko prawie się zabiło.

 

Trzyletni syn pary, Gabriel, o mały włos nie zginął. Na filmie kobieta wskoczyła na swojego partnera. Maluch siedział akurat na piętrowym łóżku i bardzo mu się to  spodobało. Sam postanowił spróbować skoczyć…tylko że z wysokiego łózka! Na szczęście na ziemi znajdował się materac, jednak główka dziecka znalazła się pod nienaturalnym kątem. Nieodpowiedzialni rodzice, zbyt zajęci sobą, nic nie zauważyli.

 

CZYTAJ TAKŻE: FALA HEJTU za zdjęcia w bikini BEZ RETUSZU! Zobacz jak NAPRAWDĘ wyglądają modelki (FOTO)

 

Internauci skrytykowali za to parę, mimo że Gabriel wstał z uśmiechem na twarzy. Jednak o mały włos uniknął tragedii i rodzice powinni o tym wiedzieć.

„Biedne dziecko. Rodzice są zbyt pochłonięci sobą i zaniedbują swojego syna”, „Dziecko ma uśmiech na twarzy, ale to nie usprawiedliwia zaniedbania ze strony rodziców”, „Wstydźcie się oboje” – pisali internauci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Муж @bonor_andrei красава 🙌 Зарегался в #tiktok и у него 1м просмотров. Я зарегалась в #тикток у меня, что не видео то нарушение прав 😅 а если проходит то 0 просмотров 😅 У него там коменты про травматичность, а я говорю просто у наших родителей смартфонов не было, я вот прекрасна помню как летела со шкафов на кровати а сверху на меня антресоли 😅 Но самое страшное это когда стул потом ещё стул а потом на стол и не долететь и разбить бровь. Про гаражи я молчу 😵 #детиакробата #травматичность #отсутствие #детионитакие #сынок #дома #круто

Post udostępniony przez NL Екб Света Ananas (@svetasidananas)

 

 

/ks/

Źródło: Instagram.com