Szczere wyznanie Jennifer Lopez! Oto czego oczekiwał od niej „reżyser” na początku kariery

Początki kariery w showbiznesie bywają trudne. Dowodem na to jest powstały niedawno  film dokumentalny opowiadający o życiu Jennifer Lopez. Jej droga na szyt wcale nie była usłana różami.

 

 

Jennifer Lopez, wciąż jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Swoją karierę buduje już od około 30 lat. Stacja MTV postanowiła zrealizować o wokalistce specjalny dokument pt. Jennifer Lopez: „The Ride. Film” wyemitowano na kanałach MTV w 180 krajach,  w Polsce premiera odbyła się końcem 2018 roku.

 

 

W dokumencie „Jennifer Lopez: The Ride” została pokazana droga na szczyt zwykłej dziewczyny z Bronxu (dzielnica Nowego Jorku), ukazując jednocześnie problemy z jakimi musiała się zmierzyć, aby tam dotrzeć. Fani artystki będą mogli zobaczyć również jej udział w premierze najnowszego filmu z jej udziałem – „Teraz albo nigdy”.

 

 

Gwiazda opowiada o swoich początkach. „Jadłam tylko jeden kawałek pizzy dziennie, żadnych śniadań, żadnych obiadów. Zjadałam koło szóstej wieczorem, żeby trzymało mnie aż do następnego dnia. Tak żyłam po tym, jak wyprowadziłam się z domu mojej mamy, a zrobiłam to na kilka lat przed tym, jak dostałam pierwszą poważną pracę”.

 

 

W jednym z wywiadów wspomina: „Nie byłam molestowana w taki sposób jak inne kobiety. Ale czy w przeszłości reżyser mówił mi, żebym ściągnęła bluzkę i pokazała mu piersi? Tak. Czy to zrobiłam? Nie.”

 

 

Źródło: allaboutmusic.pl, muzyka.interia.pl
fot. zrzut z Youtube.com
LS