Ta historia chwyta za serce. Pomóżmy tym uroczym szczeniakom i ich właścicielowi!

Kilka dni temu jedna z miłośniczek psów zdecydowała się opowiedzieć na Facebooku o szokującym losie kilkoro czworonogów, które w jednym z domów w woj. małopolskim przebywały w tragicznych warunkach.

 

Zwierzęta wychowywane były przez starszego, schorowanego mężczyznę. Żyły w ogromnym bałaganie, na każdym kroku było można natknąć się na ich odchody. Jak napisała internautka, podczas sprzątania samego garażu uzbierano 15 240-litrowych worków na śmieci.

 

Kobieta zwróciła się po pomoc w ukaraniu weterynarza, który wmówił właścicielowi kundelków, iż za każde urodzone zwierzę staruszek otrzyma kwotę o wysokości 50zł. Post został już usunięty, jednak sprawą zajęło się Centrum Adopcyjne Lecznicy „Ada” wraz z dr Fedaczyńskim z woj. podkarpackiego.

 

 

 

 

Na jednym z udostępnionych nagrań, dr Fedaczyński w emocjonalny sposób podkreśla, w jak krytycznych warunkach „wegetują” zwierzęta. Widać, że los kundelków nie jest mu obojętny i zrobi wszystko, aby dać im lepsze życie. Organizacja prosi o wpłacanie symbolicznych kwot na pomoc czworonogom.

 

INTERWENCJA ZAWOJA

Dzieli nas 700 km bólu, 4 bijące serca czekają na nasz ratunek.…W tej sytuacji nie możemy dłużej czekać, bo w końcu dojdzie do tragedii! Dramat, krwawiące rany, zaropiona skóra, robaki, pchły, kleszcze…niewyobrażalny smród, pełno odchodów, Możemy Je uratować! Pomóż nam w interwencji, wyrwijmy te psy z piekła!https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=InterwencjaPsyZawojaSantander Bank Polska S.A :: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000Tytułem: Interwecja Psy ZawojaPrzelewy z zagranicy Swift: WBKPPLPPOśrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionychul. Zamoyskiego 15, 37-700 Przemyśl#InterwencjaPsyZawoja #Bezradność #dramat #WspomóżNas #BudujemyPsiąWioskę

Gepostet von Centrum Adopcyjne Lecznicy "Ada" am Donnerstag, 8. August 2019

 

Źródło, fot.: Facebook
EM