Ta Polka wystąpiła na Tygodniu Mody w Paryżu. Poznajcie Annę Markowską [FOTO]

Anna Markowska jako jedyna reprezentowała Polskę na Tygodniu Mody w Paryżu. Kim jest kobieta i jak zaczęła się jej przygoda z modelingiem!

Anna Markowska jako jedyna reprezentowała Polskę na Tygodniu Mody w Paryżu. Wcześniej znana była głównie z programu „Top Model.” Ma dopiero 26-lat a już życie podłożyło jej pod nogi wiele kłód. Kobieta wygrała bowiem walkę o swoje życie – z nowotworem złośliwym podniebienia twardego.

 

To jest francuska marka. Francja wyszła z inicjatywa, że Polska może wysłać jedną osobę. Jak później wyszło w rozmowie z dziewczynami z polskiej ekipy, powiedziały, ze obserwują mnie od dawna, że oglądały Top Model i chciały, żebym to była ja. Dla mnie samej było to ogromne zaskoczenie i spełnienie marzenia!

-powiedziała w swoim najnowszym wywiadzie.

 

View this post on Instagram

Namawialiście mnie na mocniejszy kolor ust !!! I chyba wyszło sexy, szczerze mówiąc jakoś tak dziwnie czuję się w tej sexy wersji siebie… 😅🤦🏻‍♀️ W każdym razie miałam duże wątpliwości co do dodania zdjęcia z dzisiejszej sesji, a zaraz później przypomniałam sobie słowa Marcina Tyszki, mówił mi ciagle podczas Top Model że zakrywam swój sexapil… no to proszę 😅✌️😝🙈 jestę sexy 😅❤️😅 a tak serio, teraz sobie myślę jaką już drogę pokonałam również wewnętrznie i robię kolejny kroczek jako szczęśliwa dziewczyna, bardziej świadoma i silna !!! Na ustach mam pomadkę @evelinecosmetics kolor 11 z serii Oh My Kiss Pomadki mają formułę balsamu nawilżającego, który odżywia oraz wypełnia usta dzięki zawartości trójpeptydu pobudzającego produkcję kolagenu w naskórku oraz masła shea. #ohmykiss#ohmykisseveline#sexy#girl#model#lips#beauty#topmodel#shooting#elegant#classy#black#blackandgold#gold#garden#bulldogfrances#frances#dog#bulldog

A post shared by Anna Markowska ⭐️🌈🔥💎 (@annamarkowska_official) on

Podoba Wam się jej uroda?

 

Źródło: wprost.pl

Foto: zrzut ekranu/ instagram.com