Tajemnicza śmierć nastoletniego gwiazdora [FOTO]

To kolejna smutna wiadomość w świecie show-biznesu. Tym razem chodzi o śmierć młodego, bo zaledwie 14-letniego gwiazdora telewizji, o którym mówiło się nawet iż stanie się drugim Billym Elliotem. Okoliczności tej śmierci są dosyć tajemnicze. Sprawę opisał portal o2.pl.

 

W znajdującym się na terenie szkockiego miasta Greenock domu rodzinnym Jacka Burnsa odnaleziono jego ciało. Chłopiec znany był jako osobowość telewizyjna zyskująca dużą popularność już w młodym wieku. Był on również uznawany za talent w dziedzinie tańca baletowego.

 

To właśnie przedstawiciele szkoły tańca przekazały smutną dla fanów Jacka wiadomość o jego śmierci. Specjalne oświadczenie w sprawie tej tragedii pojawiło się na Facebooku.

 

Piszemy ten post z bardzo ciężkim sercem. Niestety, jak wiecie straciliśmy naszego ukochanego studenta Jacka Burnsa – poinformowano w opublikowanym komunikacie na facebookowej stronie Elite Academy of Dance.

 

14-letni szkocki gwiazdor miał zakończyć swój żywot w dni 1 grudnia. Po odnalezieniu zwłok chłopaka, działania rozpoczęła policja. Lokalni funkcjonariusze podjęli czynności mające na celu wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragedii. Wstępnie nie było jednak podejrzeń, aby w śmierć Jacka Burnsa bezpośrednio zaangażowane były osoby trzecie.

 

Chłopiec grał m.in. w znanym serialu „Outlander”, w którym rolę dostał w 2014 roku. Zobaczyć można go było również w thrillerze „In Plain Sight” emitowanym na antenie stacji ITV, a także kilku produkcjach telewizji BBC. Był on oczywiście też postrzegany jako nadzieja szkockiego baletu.

 

Jack był inspiracją dla wszystkich w Elite i poruszył serca wszystkich, którzy mieli przyjemność pracować z nim i tańczyć od 2012 roku. My, cała rodzina Jacka i jego przyjaciele jesteśmy całkowicie załamani i brakuje nam słów i odpowiedzi – czytamy również w oświadczeniu opublikowanym przez szkołę taneczną na Facebooku.

 

It is with a very heavy heart that we write this post. Tragically as you know we lost our much loved student Jack Burns…

Gepostet von Elite Academy of Dance- Greenocks Royal Academy Classical Ballet School am Montag, 9. Dezember 2019

 

 

Źródło: Facebook/@eliteacademyofdancegreenock ; o2.pl

Fot.: Pixabay