Tak kończy się wyjmowanie nożyczek w czasie bójki [WIDEO]

Ludzie nie są idealni, niektórym do tego ideału jest wręcz bardzo daleko. Stąd też często zdarza się, że dochodzi między nami do sprzeczek. Niektóre kończą się na obelgach, inne na groźbach nie mających pokrycia w rzeczywistości, jeszcze inne agresją fizyczną. Wtedy honor zobowiązuje aby nie atakować nikogo różnymi przedmiotami, chyba że to my jesteśmy atakowani i robimy to w obronie własnej.

 

 

Tak jednak nie było w tym przypadku. W internecie pojawiło się nagranie jak się domyślamy z metra w Stanach Zjednoczonych, gdzie obok siebie siedzą dwaj mężczyźni. Prawdopodobnie sprzeczka między nimi trwała już jakiś czas, skoro ktoś zdecydował się wyciągnąć telefon i zacząć nagrywać. Na fragmencie wideo widzimy jak biały mężczyzna wstaje, ostentacyjnie patrzy się na czarnoskórego współtowarzysza podróży, zaczepiając go słownie w tym samym czasie. Po krótkiej wymianie zdań wstaje i ten drugi, a wtedy dzieje się to…

 

Dont Bring Pre School Scissors To A Fistfight from PublicFreakout

 

 

Znokautowany mężczyzna dostał chyba nauczkę na przyszłość aby nie zaczepiać osób, których nie jest się w stanie pokonać gołymi rękoma.

 

 

Bądźmy dla siebie mili i unikajmy takich sytuacji, bo przecież nikt z nas nie chce leżeć nieprzytomny w metrze…

 

 

Źródło:

reddit/@Roach_Killa