Tak zmienił się książę Harry! Po odsunięciu się od dworu zaczęło się to…

Już przy okazji ślubu brytyjskiego księcia Harrego ze starszą od niego Meghan Markle pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, mówiło się w mediach na wyspach o zmianie jego życia o 180 stopni. To co obserwują paparazzi i ludzie, którzy mają okazję być świadkami codziennych czynności Harrego mogą stwierdzić, że widać tego efekt. Dodatkowo wiele zmian nieść może ze sobą decyzja o odsunięciu się od królewskiego dworu. Temat ten w niedawnym czasie rozgrzał media nie tylko brytyjskie, ale był czymś o czym mówiono w różnych częściach Europy i świata.

 

Żona księcia Harrego określana jest jako osoba, która rozpoczynając wspólną drogę ze swoim wybrankiem, wprowadziła w jego życie kilka naprawdę poważnych zmian. Dotyczyć mają one m.in. walki z jego niezdrowymi nawykami. W ramach ulepszenia prowadzenia się księcia, para przyjąć miała z inicjatywy Meghan zasady, które pozwoliły Harremu zrzucić w pewnym stopniu zbędne kilogramy. Zdaniem dziennikarzy, poprawić miała się również jego forma, tak więc wnioskować można, iż więcej czasu poświęca on po ślubie na aktywność fizyczną w celu osiągania takowego korzystnego efektu.

 

Wśród pojawiających się pogłosek, mówiło się m.in. o tym, że oprócz porzucenia używek, z którymi niejednokrotnie widywany był Harry, małżonka namówiła go również do przejścia na dietę wegetariańską. Na śniadanie zamiast typowego dla Brytyjczyków jedzenia, miał on zacząć jadać awokado, a także popijać zieloną herbatę.

 

Warto jednak wspomnieć, że Meghan ma za to poświęcać sporo swojego czasu na eksperymenty kulinarne. Podobno lubiła ona bowiem gotować jeszcze zanim poślubiła brytyjskiego księcia i to również może znacznie ułatwiać jej dbanie o zdrowe odżywianie siebie oraz swojego męża.

 

Jak podają media, po podjęciu decyzji o zdystansowaniu się od dworu i zamieszkaniu w Kanadzie, mogą oni jeszcze bardziej decydować samodzielnie co chcą spożywać. Jednak przy różnych zmianach w ich życiu oraz jak wiele na to wskazuje nowych obowiązkach, czasami sięgają oni po gotowe posiłki. Wskazuje na to fakt, że paparazzi wypatrzyli Harrego wychodzącego z jednej w restauracji w Toronto, kiedy trzymał on w ręce torbę z jedzeniem wziętym „na wynos”.

 

Wśród pojawiających się komentarzy pojawiają się głosy, że świadczy to o tym, iż Harry i Meghan potrafią żyć tak jak inni normalni ludzie w społeczeństwie. Plotkuje się jednak również o tym czy brytyjski książę nie schudł po ostatnich zmianach jeszcze bardziej.

 

 

Źródło: Kozaczek.pl

Fot.: Flickr