Te słowa wzruszyły wielu fanów. Poruszające przemówienia na pogrzebie Pawła Królikowskiego [WIDEO]

W ostatnich dniach, wiele osób z ogromną przykrością przyjęło wiadomość o śmierci znanego polskiego aktora Pawła Królikowskiego. Odszedł on po przebyciu walki o własne zdrowie stoczonej wraz ze swoimi bliskimi. W szpitalu przebywał on od Świąt Bożego Narodzenia, jednak jego problemy zdrowotne rozpoczęły się już wcześniej. Teraz na pogrzebie popularnego aktora nie zabrakło znanych osobistości, a także chwytających za serce słów, które w swych przemówieniach wygłosili w kościele bliscy zmarłego.

 

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego poza członkami jego rodziny oraz gwiazdami sztuk teatralnych, filmów i seriali, pojawili się również przedstawiciele władz państwowych. W uroczystości uczestniczył Prezydent Andrzej Duda oraz wicepremiera Piotr Gliński.

 

Wśród przemawiających znaleźli się m.in. syn, córka oraz brat zmarłego aktora. Treść ich przemówień może naprawdę wzruszyć, kiedy słuchamy gdy mimo łez i smutku starają się po ludzku pożegnać bliskiego im człowieka, którego wszyscy znaliśmy z takich seriali jak „Ranczo”, „Pitbull” czy „Na dobre i na złe”.

 

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania tego co mówiły na pogrzebie dzieci oraz brat Pawła Królikowskiego. Nagranie to zostało udostępnione na fan pageu Polsatnews.pl.

 

"Nigdy nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć". Rodzina pożegnała Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa syna, córki i brata aktora

Gepostet von polsatnews.pl am Donnerstag, 5. März 2020

 

 

Źródło: Facebook/@polsatnewspl

Fot.: YouTube/serialetvp (zrzut z ekranu)