Tego jeszcze nie było! Karzeł z ekipą robią rozróbę na drodze [WIDEO]

Do absurdalnej sytuacji doszło niedawno na jednej z polskich dróg. Internet obiegło nagranie grupy agresorów wyłamujących lusterko. Internauci nie mieli litości, zwłaszcza, że w grupie był obecny karzeł. 

 

Kilka dni temu w serwisie YouTube zostało opublikowane nagranie z polskiej drogi. Sytuacja miała miejsce w okolicy Nowej Wsi Ostródzkiej. W opisie do filmu możemy przeczytać, że mężczyzna hamował, bo z naprzeciwka jechał kombajn. Dał znać światłami awaryjnymi kierowcom z tyłu o niebezpieczeństwie i zaczął zwalniać. To nie spodobało się agresorom, którzy wyminęli samochód, wysiedli i podeszli do pojazdu.

 

Na filmie widzimy jak z samochodu wysiada karzeł i dwóch nastolatków, a z boku zostaje młoda dziewczyna. Agresorzy podeszli do kierowcy i zwyzywali go, po czym jeden z nich kopnął w lusterko samochodu, urywając je. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję.

 

W komentarzach pod filmem internauci nie mieli litości. Wprost śmiali się z agresywnej grupki. „Każdy z nich na strzała, karła bym wziął do bagażnika na pamiątkę.”, „Bez kitu ale chyba łatwiej wygrać w lotto niż mieć taką sytuacje na drodze z karłem.”, „Hahahahah 😀 gdy wysiadają z samochodu, wygląda to jak jakiś pier*olony Monty Python 😀 Kurła – mamy karła i nie zawahamy się go użyć xD” – to tylko część z nich.

 

 

Źródło: YouTube.com