Telefon ZABIŁ nastolatkę. Wystarczyło kilka sekund

Kilkanaście lat temu telefon był  zupełnie nowym i bardzo przydatnym wynalazkiem. Z czasem wiele osób zaczęło jednak nadużywać urządzeń elektronicznych i bardzo uzależniać się od nich.

Szczególnie młodzi ludzie, nieświadomi zagrożeń płynących z nadużywania urządzeń elektronicznych, ciągle patrzą w ekrany telefonów, laptopów i tabletów.

 

Nastolatka zginęła tragicznie z powodu nieodpowiedzialnego korzystania z telefonu. Poniosła konsekwencje z powodu swojej ignorancji lub niewiedzy. Media ostrzegają, aby nie popełnić tego błędu co ona, gdyż tej przykrej tragedii można było uniknąć.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zmarła znana aktorka „Na Wspólnej”. To prawdziwy cios dla fanów

 

Nastolatka była typowym młodym człowiekiem i rzadko odkładała telefon. Młoda mieszkanka Marsylii popełniła jednak wielki błąd, że nie rozstała się z urządzeniem nawet w czasie kąpieli. 15-latka poszła się kąpać w wannie i przeglądała interesujące ją informacje. Telefon zaczął się jednak rozładowywać, więc zdecydowała, że podłączy go do prądu. Śledczy uznali za prawdopodobne, że w pewnym momencie telefon spadł jej na klatkę piersiową i ją zabił.

 

– Kiedy dotknąłem ładowarki, poczułem prąd. Poczuła go również moja żona, która próbowała wydobyć z wanny nasze maleństwo. Wyobraźcie sobie, jak ta tragedia mogła się rozwinąć. Byliśmy w szoku, wpadliśmy do łazienki na boso. W ciągu 2 sekund mogło dojść do trzech zgonów, a nie jednego. Dlaczego ładowarka ładuje telefon, który pływa w wodzie?

 

– napisał ojciec Francuzki.

 

Lekarze próbowali uratować młodą Francuzkę, ale było już za późno. Nastolatka zmarła w wannie. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie jej śmierci. Funkcjonariusze apelują, szczególnie do młodych ludzi, aby uważali na urządzenia elektroniczne przy zbiornikach wodnych (także wannach), a najlepiej nie korzystali z nich, gdy w pobliżu jest woda. Wtedy ryzyko porażenia prądem jest większe. Coraz więcej osób umiera z tego powodu.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Uczniowie planowali zamach w szkole? Policja zatrzymała nastolatków

 

Żródło: pikio.pl / foto Pixabay.com