To się nie dzieje! Kolejna kompromitująca wpadka PO z hasztagiem. Tym razem „pogrom wyborców” [FOTO]

Michał Boni wziął udział w akcji wpadek na Twitterze Platformy Obywatelskiej. Po Twoim Szwabie, Łodzi bez u otwarte, porozwalajmy i przeszłości Polski przyszedł czas na „ForumPogromoweKO”.

 

W ramach akcji #POrozmawiajmy politycy PO ruszyli w Polskę na spotkania z mieszkańcami różnych regionów. Rozpoczęło się od Węgrowa i osławionej już postawy Bartosza Arłukowicza szydzącego z lokalnego wyborcy PiS. Następnie chłodna wizyta na Podlasiu i zimny prysznic w Białymstoku, bowiem mieszkańcy dali jasno do zrozumienia jak oceniają postawę PO.

 

Później działania polityków przykryła seria kompromitujących wpadek obozu opozycyjnego. Co dzień przytrafiały im się kolejne literówki, na nieszczęście Platformy w najgorszym możliwym zestawieniu. Erystyczną „puszkę pandory” otworzył Bogdan Klich piszą o TwoimSzwabie, następnie Przeszłość zamiast przyszłość Polski z profilu Platformy Obywatelskiej oraz Łódź przez u otwarte Borysa Budki.

 

W międzyczasie internautów rozbawiło „porozwalajmy” zamiast porozmawiajmy. Wydawać się może, że partia która zapowiada zwycięstwo w wyborach i powrót do władzy nie może pozwolić sobie na żadną taką wpadkę, tymczasem ta kompromitująca seria trwa nadal. Dziś w godzinach popołudniowych barwny tweet Michała Boniego przedłużył czarną serię pisowni w mediach społecznościowych opozycji.

fot. Zrzut ekranu/Twitter.com

 

„O poszukiwaniu własnej tożsamości wśród młodych na panelu #ForumPogromoweKO #UzdrowićPolske” – napisał Michał Boni. Strach pomyśleć co będzie następne. Wszak pogrom młodych to może poważnie ukrócić elektorat w głosującej młodzieży.