To uwielbia każdy! PO wyszła na ulice, więc Polacy ją zaorali [WIDEO]

Platforma Obywatelska w ramach akcji kampanii wyborczej #POrozmawiajmy objeżdża Polskę by rozmawiać z wyborcami. Już pierwszy dzień objazdu skończył się kilkoma wpadkami, m. in. z Panem Andrzejem oraz na targu w Węgorzewie.

 

Na Twitterze Platformy można znaleźć film jak poseł Brejza próbuje tłumaczyć starszemu Panu jak to PiS dzieli Polaków oraz stwierdza, że jest gorzej jak za komuny. W odpowiedzi na to rozmówca macha ręką i ze spokojem stwierdza: „Bo wtedy to byli wierzący i komuchy”. Brejza po chwilowym zacięciu nadal swoje.

 

Następnie politycy PO próbują tłumaczyć, że PiS wyklucza ludzi ze wspólnoty oraz łamie zasady demokracji, na to zgromadzeni mieszkańcy reagują jeszcze mniej pozytywnie. Na innym filmie zamieszczonym w sieci Bohdan Klich na niezadowolenie starszej Pani rozkłada ręce z ulotkami i z wątpieniem odpowiada „Noooo proszę pana” – tak, pana.

 

Internauci nie wróżą lepszej kontynuacji akcji POrozmawiajmy. Wypominają przy tym liczne wpadki Bronisława Komorowskiej czy Kamili Gasiuk-Pichowicz. Platforma mimo wszystko zapowiada, że będą ponawiać wyjazdu przez całe wakacje. Poniżej materiały wideo: