To zdjęcie ma już milion polubień. Zobaczcie co przedstawia!

Modelka – Ashley Graham postanowiła pokazać dosyć nietypowe zdjęcie. Okazuje się, że uzbierało już milion polubień. Zobaczcie koniecznie!

Od kilku lat znane osoby w Polsce i na świecie udostępniają dużo różnych zdjęć i filmów. Wszystko to za pomocą Instagrama. Aktorki, piosenkarki, czy modelki dzielą się tam codziennością ze swoimi fanami. Czasami Instagram jest jakąś formą zarobku, czasem gwiazdy chcą dać jakieś rady swoim fanom.

 

Tak było w przypadku Ashley Graham, która stała się sławna jako modelka plus size. Teraz także postanowiła pokazać, że nie wstydzi się swojego ciała  i opublikowała zdjęcia rozstępów na brzuchu.

 

Zdjęcie to zyskało ogromną popularność i doczekało się aż miliona polubień.

 

Niedawno modelka ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Pod zdjęciem z rozstępami napisała: „Nie mogę się doczekać, aż cię poznam.”

 

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podroż z moją ulubioną na świecie osobą. Dzisiaj czujemy się pobłogosławieni, wdzięczni i podekscytowani oraz nie możemy się doczekać świętowania powiększania się naszej rodziny.

-tak o swoim mężu mówiła modelka w ostatnim nagraniu na Instagramie.

 

Zobaczcie zdjęcie z rozstępami:

View this post on Instagram

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Zasługuje na milion polubień?

Źródło: wprost.pl

Foto: Instagram.com