Totalnie goły psychopata na ulicach Szczecina! Atakuje mieszkańców [WIDEO]

Ależ poranek mieli mieszkańcy szczecińskiego Dąbia. Wczoraj ok. godziny 8 rano totalnie nagi mężczyzna biegał po jednej z dzielnic zaczepiając mieszkańców. Został zatrzymany.

 

Wydarzenie miało miejsce w Szczecinie wczoraj około 8 rano. Totalnie nagi mężczyzna biegał po ulicach Dąbia. Rzucił się na osobę wychodzącą z lokalnego sklepu, sprawiał wrażenie niezrównoważonego.

 

Po szarpaninie pod sklepem biegał wokół i wymachiwał rękoma. W końcu położył się na jezdni twarzą na asfalcie. Wtedy na miejsce przyjechała karetka pogotowia, jednakże nagi szaleniec był wobec ratowników agresywny. Aby udzielić mu niezbędnej pomocy na miejsce wezwano policję, która obezwładniła i zatrzymała mężczyznę.

Nagi Szczecinianin został przewieziony do szpitala gdzie przejdzie obserwację psychiatryczną. Mieszkańcy przyznają, że widywali go w sąsiedztwie, jednakże nigdy nie dochodziło do takich anomalii w jego zachowaniu.

 

Sprawę opisuje Super Ekspress. W artykule zamieszczono także film ze zdarzenia, na którym widać nagiego mężczyznę szalejącego bez celu. Nagranie tutaj.

 

Źródło: se.pl

Foto: flickr.com