Tragiczna śmierć Polki w Berlinie! To była okrutna zbrodnia

Niestety po raz kolejny osoba pochodząca z Polski straciła życie w tragicznych okolicznościach poza granicami naszego kraju. Tym razem dramat rozegrał się w Berlinie- stolicy naszych zachodnich sąsiadów. O sprawie poinformował portal tvp.info.

 

Polka straciła życie w jednym z wieżowców przy ulicy Burgemeisterstrasse na terenie berlińskiej dzielnicy Tempelhof. Wiadomo, że 25-latka została zamordowana w jednym z mieszkań w godzinach nocnych. Pomóc w ustaleniu szczegóły dotyczących okoliczności zabójstwa oraz motywów jakimi kierował się w tym przypadku sprawca ma przeprowadzenie sekcji zwłok.

 

Policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonego anonimowego świadka, który usłyszał dobiegające z jednego z mieszkań przeraźliwe krzyki. Kiedy na miejsce dotarli funkcjonariusze, we wskazanym lokalu znaleźli zakrwawione ciało młodej kobiety oraz mężczyznę- Bernarda S., który miał dopuścić się zabicia Polki.

 

Podejrzany został obezwładniony i zatrzymany przez policję. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia 25-latki.

 

Pojawiły się informacje, że ofiara próbowała przed śmiercią uciec napastnikowi. Ten miał jednak zaciągnąć ją z powrotem do mieszkania grożąc przy tym nożem. Nie jest natomiast oficjalnie potwierdzone co łączyło zamordowaną oraz jej oprawcę.

 

 

 

Źródło: tvp.info

Fot.: Wikimedia Commons