TYLKO U NAS! Islamizacja Polski ma się dobrze! Rozdają za darmo dywany do modłów [FOTO]

W Wielkiej Brytanii czy w Niemczech targi z muzułmańskimi przedmiotami są dla mieszkańców normą. Teraz do takich sytuacji zaczyna dochodzić także w Polsce. 

Muzułmanów w Polsce jest na ogół mało. Tatarzy również szanują naszą kulturę i religię. Najgorsze są jednak siły z zewnątrz próbujące wpłynąć na opinię publiczną w krajach Europy Zachodniej. Liczba muzułmanów i muzułmanek rośnie, ale nie imigrantów, a…konwertytów. Może trudno nam w to uwierzyć, ale sporą część wyznawców islamu w Polsce stanowią konwertyci, w tym chrześcijanie, którzy przeszli na islam.

 

Na islam przechodzą masowo i jest to pewnie spowodowane tym co pojawia się w mediach masowego przekazu w Polsce i na świecie. Na Facebook’u możemy znaleźć wiele grup dotyczących islamu w Polsce. Największa liczy prawie 6000 członków. Większość osób wypowiadających się tam to konwertyci. Powstają także różnego rodzaju strony na Facebooku, prowadzone przez muzułmanów – konwertytów wyjaśniające czym jest islam. Na wielu stronach można otrzymać darmowe książki o islamie wysyłane z Arabii Saudyjskiej lub Egiptu, jak i również darmowy, kieszonkowy Koran.

Ostatnio na jednej z grup dotyczących muzułmanek Polek pojawił się post, w którym ktoś oferuje dwa dywany do modlitw – zupełnie za darmo.

 

 

Myślicie, że oznacza to próbę islamizacji Polski?

Źródło: Facebook.com

Foto: Pixabay.com