TYM zajmuje się Jacek z Królowych Życia! Wielu będzie w szoku

Serial dokumentalny „Królowe Życia” od jakiegoś czasu wzbudza niemałe zainteresowanie. Nie zgadniecie czym zajmuje się Jacek z Królowych Życia! Wielu może być w szoku. 

Serial dokumentalny „Królowe Życia” bije rekordy popularności oglądalności a co za tym idzie wzbudza ogromne zainteresowanie opinii publicznej.

 

„Królowe Życia” to telenowela, która rozgrywa się na Dolnym Śląsku. Przedstawia codziennie życie bardzo przebojowych bohaterów. Są to ludzie sukcesu w swoim lokalnym środowisku i żyją według własnych zasad i na bogato.

 

Jednymi z najbarwniejszych par w serialu są Dagmara i Jacek. Ostatnio Jacek postanowił zdradzić czym się zajmuje. Dla wielu fanów telenoweli może to być niemałe zaskoczenie.

 

Czy zajmuje się Jacek?

 

Jacek Wójcik mieszka w Kłodzku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Później zaczął swoją pracę w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie zajmował się odnawianiem obiektów.

 

Jak się okazuje to co ukazane jest w serialu znacznie różni się od tego co jest w rzeczywistości. W telenoweli fani mogli poznać Jacka jako człowieka szalonego i raczej leniwy. W rzeczywistości natomiast jest człowiekiem niesamowicie poważnym, pracowitym i szanowanym przez innych.

 

Jest uważany za osobę, która zna się na swoim fachu i znaną właśnie z odnawiania różnego rodzaju zabytków sakralnych.

 

Najpewniej nikt z fanów znanego na całą Polskę serialu nie wiedział, że Jacek odnowił już kilkaset, a nawet kilka tysięcy dzieł sztuki.

 

Co sądzicie o zawodzie jakim trudzi się Jacek? Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji? Spodziewaliście się, że rzeczywistość może aż w takim stopniu różnić się od tego co przedstawione zostało w serialu?

 

My jesteśmy niemal zaskoczeni.

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu/ YouTube