Udostępniono film ze śmiertelnego ataku na polskiego zapaśnika!

W ostatnich tygodnia, polskie media poświęcają część uwag sprawie pobicia, do którego doszło w rejonie poznańskiego Starego Rynku w nocy z 25 na 26 stycznia. Zapaśnik z klubu Sobieski Poznań- Dominik Sikora został uderzony pięścią, po czym trafił z obrażeniami głowy do szpitala, gdzie niestety zmarł po kilku dniach hospitalizacji. Pomimo starań lekarzom nie udało się uratować jego życia.

 

W związku z tym zdarzeniem rozpoczęły się poszukiwania 42-letniego Olgierd Michalski. Mężczyzna maił być już wcześniej notowany. Jak podają media i co widać na portalu społecznościowym Facebook, człowiek ten zajmował się także kulturystyką i MMA. Policja bierze pod uwagę, że może on ukrywać się poza granicami naszego kraju. Funkcjonariusze weszli do lokali, w których mógł on potencjalnie przebywać, jednak nie zastali go w tych miejscach.

 

Kilka dni temu na światło dzienne wyszły nowe fakty dotyczące śmierci zapaśnika. Do ukazania się nowych informacji w tej sprawie przyczyniło się nagranie, jakie wyciekło do sieci. Zarejestrowano na nim jak otoczony przez grupkę osób Dominik Sikora sprzecza się ze stojącymi obok osobami. Jak podaje portal rmf24.pl, jedna z kobiet uderzyła w pewnym momencie zapaśnika, a po chwili otrzymał on mocny cios od dobrze zbudowanego mężczyzny i upadł na ziemię tracąc przytomność.

 

Choć nagranie było po niedługim czasie wykasowane z sieci to później pojawiło się na Facebooku ponownie. Jednak i to nagranie zostało wykasowane z portalu.

 

Wśród komentujących tę sytuację osób pojawiły się zarówno głosy osób potępiających zachowanie mężczyzny, który doprowadził do śmierci sportowca. Przeczytać można jednak było też takie, które sugerowały iż zapaśnik sam mógł przyczynić się do wywiązania się kłótni.

 

– Zabicie to zabicie. Kto w cywilizowanym społeczeństwie uderza kogoś w twarz, tak celnym ciosem i sobie odchodzi? Dziś zabił tego, jutro się zdenerwuje i zrobi komuś innemu krzywdę. Jak można w ogóle tłumaczyć zachowanie napastnika!?

– stwierdził jeden z internautów. Opinie pozostały jednak podzielone.

 

 

Źródło: rmf24.pl

Fot.: Pixnio