Umarła… w łóżku sąsiada! Śmierć 70-latki podzieliła mieszkańców.

Do niecodziennej śmierci doszło w małej miejscowości na Podkarpaciu. 70-latka zmarła w łóżku sąsiada, co spowodowało poruszenie lokalnej społeczności. 

 

Jak opisuje Super Express 70-letnia Pani Janina była w swojej miejscowości bardzo znana ze swoich niecodziennych zachowań. Mieszkańcy, zwłaszcza mężczyźni spytani o jej osobę opowiadają, że mimo wieku „była bardziej chętna na igraszki, niż niektóre młode panny”. Kobieta wydawała się nie zważać na to, że była mężatką.

 

Pewnego dnia kobieta postanowiła odwiedzić swojego sąsiada. Według jego relacji przyszła do niego z butelką wódki. Nie pamięta ile wypili i nie przyznaje się do odbycia stosunku seksualnego z kobietą, jednak wszystko wskazuje na to, że przed śmiercią do niego doszło. Mężczyzna został zatrzymany, sprawa trafiła do prokuratury, która prawdopodobnie postawi mu zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci.

 

Miejscowość w której mieszkała Pani Janina oraz okoliczne wsie cały czas dyskutują o jej śmierci. Niektórzy niechętnie przyznają, że zazdroszczą kobiecie śmierci w takich okolicznościach. Inni zaś mówią, że śmierć kobiety to kara za zdradzanie męża z innymi mężczyznami.

 

Źródło: SE.pl
Fot: Zdjęcie poglądowe