Urządziła mężowi krwawy horror! Usłyszała zaskakujący wyrok

Okrucieństwo wobec współmałżonka oraz bezduszna przemoc domowa to coś, do czego jak się okazuje zdolne mogą być również przedstawicielki płci pięknej. Potwierdzeniem tego jest przypadek pewnej kobiety z Warszawy, która okrutnie znęcała się nad swoim mężem. Dla wielu zaskakujące jest to, jaki wyrok w tej sprawie oprawczyni usłyszała.

 

Choć z pozoru sytuacja ta może wielu osobom wydawać się nawet zabawna, to jednak dotyczy ona poważnego tematu. Kobieta wykazywała bowiem sadystyczne zachowania wobec poślubionego mężczyzny.

 

W trakcie postępowania ujawniono, że 32-latka obrażała swego męża słownie, podduszała, kopała i gryzła. Dopuszczać miała się również zadawania mu ciosów metalową rurą od odkurzacza, a także ugodziła go w lewe udo przy użyciu noża.

 

Taki domowy koszmar trwać miał przez około półtora roku. W trakcie w jednej z awantur, kiedy dręczony mąż próbował wydostać się z domu, żona próbowała mu to uniemożliwić, grożąc przy tym, że odbierze mu życie. Po tym zdarzeniu, mężczyzna postanowił złożyć na swoją małżonkę zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Sadystyczna kobieta usłyszała zarzuty w 2015 roku. Przedstawiciele policji poinformowali, że spędziła ona w areszcie trzy miesiące.

 

Sąd skazał kobietę na karę półtora roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Sędzia zdecydował też o dozorze kuratora nad oskarżoną. Nie jest to jednak wyrok, który wszyscy uznają za wystarczająco wysoki, zważywszy na sposoby znęcania się nad małżonkiem.

 

Agresywne zachowania kobiet są ciągle trudne w odbiorze społecznym. Z reguły mówi się o przemocy wobec kobiet, natomiast przemilcza się sytuacje mężczyzn, będących ofiarami przemocy domowej, a to ważny społeczny problem – ocenił bity mężczyzna, odnosząc się do ogłoszonego przez sąd wyroku.

 

 

 

Źródło: nczas.pl ; wolność24.pl