Utknął na wysokości, kiedy żywioł przyniósł tragedię. Przerażające nagranie [WIDEO]

W ostatnich miesiącach niejednokrotnie kraje na naszym kontynencie oraz w innych częściach świata zmagały się ze skutkami żywiołu, kiedy dawał o sobie znać silny wiatr przynoszący poważne, czasami nawet tragiczne skutki. Niestety sytuacje tego typu miały miejsce również w Polsce. Skalę kłopotów jakie może przynieść siła natury, łatwiej uzmysłowić sobie, gdy obejrzymy takie nagranie jak to. Materiał ten został zarejestrowany bowiem przez człowieka, który utknął na dużej wysokości, kiedy nadciągnęło tornado.

 

Film został zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Tennesse, której część została wówczas nawiedzona przez niszczycielską siłę burz oraz tornada, które nadeszły nad ranem tamtego tragicznego dnia.

 

Operator żurawia o nazwisku Jason Nash utknął w tamtym czasie wewnątrz dźwigu, będąc na wysokości około 114 metrów nad ziemią. Widząc co dzieje się w okolicy, postanowił zarejestrować tę sytuację. Filmik ten zyskał stosunkowo dużą popularność w internecie.

 

Tornado, które wówczas przeszło przez tamte tereny w Tennesse uszkodzić miało ponad 140 budynków. Zerwane zostały również linie energetyczne, a także połamane liczne drzewa.

 

Fakt, że Jason Nash przeżył będąc tak wysoko wstrząsające chwile, świadczą chociażby słowa jakie mówi on na nagraniu do bliskiej sobie osoby. W poruszających słowach wyznaje on bowiem miłość osobie, z którą się kontaktuje.

 

 

Źródło: YouTube/Live Storm Chasers ; o2.pl