Wielu nie może uwierzyć! Tak mieszka Paździoch ze „Świata według Kiepskich”

„Świat według Kiepskich” to bardzo popularny serial komediowy, którym zachwycają się zarówno młodsi, jak i starsi. Potrafi rozbawić każdego widza niezależnie od wieku.

Marian Paździoch to jedna z głównych postaci serialu „Świat według Kiepskich”, zaraz obok Ferdynanda Kiepskiego, Haliny Kiepskiej, Heleny Paździoch, Arnolda Boczka i wielu innych. Mariana Paździocha gra znany aktor Ryszard Kotys.

 

O Ryszardzie Kotysie i jego miejscu zamieszkania dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji. Aktor zdradził, gdzie mieszka, a także opowiedział więcej o swojej chorobie. Cierpi na demencję i gubi się w bardzo dobrze mu znanych miejscach. Potwierdził smutne informacje o swojej chorobie, ale zdecydowanie zaprzeczył jakoby miał zamiar odejść z serialu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Mocny wpis Tuska na Twitterze. Bezlitośnie skrytykował PiS

 

Fani wystraszyli się, że aktor odejdzie z serialu z powodu swojej choroby. Trudno sobie wyobrazić serial „Świat według Kiepskich” bez Mariana Paździocha, a jednak…aktor dementuje plotki! Nie ma zamiaru przestać grać, mimo choroby i podeszłego wieku. Dziwny zrzęda i maruda, Marian Paździoch, który na wszystko ma ciętą ripostę, nadaje „Światu według Kiepskich” wyjątkowego charakteru.

 

Fani zastanawiają się jednak, czy aktor da sobie radę, chorując, aby tak często jak dotychczas pojawiać się na planie filmowym serialu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nowa moda na Twitterze. Gest Lichockiej parodiują internauci (WIDEO)

 

Aktor zdradził, gdzie mieszka. Od 20 lat przebywa w w małej miejscowości niedaleko Poznania, Lusowie. Stwierdził, że to dla niego mały raj na ziemi i nie ma zamiaru się wyprowadzać. Stamtąd ma wiele możliwości do podróżowania, a także może uniknąć zgiełku wielkiego miasta. Poza tym w Wielkopolsce mieszka większość jego najbliższej rodziny i nie chce od niej uciekać.

 

Źródło: wlocie.pl / foto screen Youtube.com MATISLVND