Wiemy ile zarabiają polskie gwiazdy! Jesteśmy w szoku!

Polskie gwiazdy zarabiają krocie! W czołówce jest Kuba Wojewódzki!

Jak informuje Super Express gwiazdy na Instagramie zarabiają o wiele więcej niż można by było się tego spodziewać. Na pierwszym miejscu znajdują się Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.

 

Instagram to miejsce, gdzie miliony ludzi wrzuca swoje, zdjęcia, filmy czy relacje na żywo. Niektórzy dzielą się tam każdą minutą swojego życia, inni dodają zdjęcia ze swojego życia prywatnego lub życia zawodowego. Niektórzy zakładają konta swoim dzieciom lub zwierzętom. Gwiazdy najczęściej wykorzystują go do swojego kontaktu z fanami, a także w celach promocji różnego rodzaju produktów. Aktorzy, piosenkarze, dziennikarze czy celebryci bardzo niechętnie mówią o swoich stawkach. Chyba wiadomo dlaczego.

 

Jak dowiedział się Super Express zarabiają krocie! Dziennik twierdzi, że najwięcej zarobił Kuba Wojewódzki. Za jeden post zgarnął aż pół miliona złotych. Standardowo otrzymuje „tylko” 200 tysięcy złotych. Następne w kolejce są: Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska. One jednak jak sądzi Super Express zarabiają mniej bo „zaledwie” 100 tysięcy złotych za jeden post.

Spodziewaliście się aż takich stawek?

Źródło: o2.pl

Foto: wikimedia.org