Wnuk królowej Elżbiety II rozwodzi się z żoną! Rodzina w rozsypce

Wnuk królowej Elżbiety Peter Phillips i jego żona Autumn poinformowali, że są w separacji i mają zamiar się całkowicie zakończyć związek małżeński. Rozwód jest nieunikniony. 

Według portalu brytyjskiej telewizji BBC, rodzina królewska rozwód Petera i Autumn przeczuwała od jakiegoś czasu. Ich separacja stanowiła pierwszy krok do rozłamu małżeństwa. Mimo wszystko małżonkowie zapewniają o swojej wzajemnej przyjaźni i zapowiadają, że rozstaną się w dobrych relacjach. Zaznaczają, że wezmą pod uwagę przede wszystkim samopoczucie i przyszłość ich dzieci.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kabaret Moralnego Niepokoju miał wypadek samochodowy!

 

Peter Phillips to syn księżniczki Anny i jej pierwszego męża Marka Phillipsa. Jednocześnie jest najstarszym wnukiem królowej Elżbiety II. Wziął ślub z Autumn w 2008 r. Nie pełni obowiązków członka rodziny królewskiej i nie posiada tytułu królewskiego, ponieważ pochodzi z żeńskiej linii rodu, która nie dysponuje tymi przywilejami.

 

Małżonkowie w oświadczeniu poinformowali o swoim nieuniknionym rozwodzie. Zaznaczyli jednak, by zapobiec plotkom, że ich decyzja została podjęta  „jako najlepsze rozwiązanie dla ich dwojga dzieci”.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ujawniono zapis rozmowy 18-latki z egzaminatorem! Zginęła na torach

 

Ponadto podkreślili, że przeszłość zostawiają za sobą i rozstają się w przyjaźni. Ich dzieci –  9-letnia Savannah i 7-letnia Isla nadal będą mieć dwójkę kochających rodziców, którzy podzielą się opieką nad nimi.

 

 

Źródło: wprost.pl / foto Facebook.com