Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu! Wzrusza do łez!

Od śmierci reżysera filmowego Piotra Woźniaka-Staraka minęło już trochę czasu. Jednak Agnieszka Woźniak-Starak raczej nie wypowiadała się publicznie. Teraz postanowiła udzielić pierwszego wywiadu, który wzrusza do łez. 

Agnieszka Woźniak-Starak przez cały czas przeżywała żałobę po tragicznej śmierci swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Reżyser zginął w wypadku motorówki nad jeziorem Kisajno. Był poszukiwany kilka dni.

 

Agnieszka Woźniak-Starak była dzisiaj gościem programu Dzień Dobry TVN. Już na początku wywiadu wyznała, że czuje się dobrze. Pytana była głównie o ostatni film męża pt. „Ukryta Gra.”

 

Agnieszka powiedziała, że takiego filmu w Polsce jeszcze nie było, zrobiony był za polskie pieniądze, po angielsku na zagraniczny rynek. Woźniak-Starak zapytana została także o publiczne przechodzenie żałoby.

 

Karmię się dobrą energią, a jej nie brakuje. W tej tragicznej sytuacji, spotyka mnie bardzo dużo dobrego. Naturalnie staram się odgradzać od tych trudnych rzeczy.

-powiedziała.

 

Wyznała jednak, że życie bez męża jest dla niej bardzo trudne.

 

Nie oczekuję, nie planuję, bo jak widać niewiele da się zaplanować. Mieliśmy strasznie dużo planów. Ja patrzę na przyszłość z ciekawością, z siłą, bo mam poczucie, że już nic gorszego mnie nie spotka. Piotrek mi zostawił dużo siły, mało lęku. Pozwala mi przetrwać.

-zakończyła.

 

Źródło: wprost.pl

Foto: zrzut ekranu/ instagram