WSTRZĄSAJĄCA relacja świadka tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej! Łzy cisną się do oczu [WIDEO]

Dziś cała Polska przeżywa tragedię jaka rozegrała się w Bukowinie Tatrzańskie. O dramacie jaki miał miejsce przy popularnym w tamtym regionie stoku narciarskim informują od około godz. 11 polskie media. Przy okazji smutnych wieści pojawiła się też dramatyczna relacja jednej z osób, która znała ofiary i sama była świadkiem tego co wydarzyło się dziś przed południem.

 

Na parkingu obok stoku narciarskiego znajdowały się osoby, które planowały odjechać z tego miejsca, ponieważ wyciąg w tamtym miejscu nie funkcjonował, a warunki były niekorzystne. W pewnym momencie jednak, podmuch wiatru zerwał dach z postawionego obok tymczasowo budynków. Jego konstrukcja i zabezpieczenia budzą jednak poważne kontrowersje. Lokal został bowiem zrobiony z przyczepy, nie był solidnie osadzony na gruncie, a dach przymocowany był gwoźdźmi, które wiatr również rozwiał po parkingu.

 

Jak przekazał właściciel wyciągu, wypożyczalnia ta nie należała do niego i została umieszczona poza terenem przez niego administrowanym.

 

Na antenie TVP Info wypowiedział się dziś również mężczyzna, który był w czasie tragedii na parkingu wraz ze swoim kuzynem, który ucierpiał w zdarzeniu i trafił do szpitala oraz znajomymi. To właśnie w gronie tych osób były kobiety, które odniosły poważne obrażenia. Dwie z nich (matka oraz nastoletnia córka) niestety zmarły pomimo reanimacja, a trzecia z kobiet, która jest siostrą i córką zabitych, trafiła do szpitala w wyjątkowo złym stanie. Odniosła ona urazów wielonarządowych. Zmarła wieczorem.

 

Relacja  świadka zdarzenia jest naprawdę wstrząsająca i przykra. On sam nie mógł powstrzymać łez opowiadając o tym co się wydarzyło, a także okolicznościach tragedii. Nie krył on również zbulwersowania z powodu tego jak przymocowany był dach, który po porwaniu przez wiatr uderzył w ofiary.

 

Zerwany dach przygniótł narciarzy na stoku w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wstrząsająca relacja przyjaciela kobiet, które zginęły przygniecione przez dach.tvp.info #wieszwięcej

Gepostet von tvp.info am Montag, 10. Februar 2020

 

 

Źródło: TVP Info ; Facebook/@tvp.info