Wstrząsające doniesienia! Największa sieć klinik aborcyjnych handluje ciałami abortowanych dzieci

Dzięki antyaborcyjnej organizacji The Center for Medical Progress do sieci trafiły nagrania potwierdzające doniesienia jakoby największa sieć klinik aborcyjnych w USA Planned Parenthood handlowała abortowanymi dziećmi.

 

Planned Parenthood jest największą w USA siecią klinik aborcyjnych. Do tej pory, gdy jacyś dziennikarze pisali o tym, że klinika ta sprzedaje części ciał abortowanych dzieci to byli oni pozywani. Teraz jednak wybuchła duża afera, a relacje tamtych dziennikarzy zostały potwierdzone. Antyaborcyjna organizacja The Center for Medical Progress udostępniła na You Tubie nagranie pokazujące pracowników Planned Parenthood zeznających w sądzie pod przysięgą, że handlowali ciałami abortowanych dzieci.

 

Na tych nagraniach zobaczyć można m.in. starszą dyrektor Planned Parenthood Gulf Coast Tram Nyguen. Pokazana jest również dyrektor medyczna Dorothy Ferguson oraz była główna dyrektor usług medycznych Planned Parenthood Federation of America dr Deborah Nucatola. Pokazane na filmie zeznania pochodzą z 2019 r.

 

Udostępniony film jest dowodem na to, że kierownictwo Planned Parenthood jest w pełni świadome tego procederu. Świadczyć o tym mogą ukazane na nagraniach dokumenty i umowy. Dodatkowo pracownicy tej sieci klinik dokonywali aborcji tak, aby pozyskiwanie narządów z ciał dzieci było jak najbardziej zoptymalizowane.

 

 

Na nagraniach ukazana jest również prezes Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation America Mary Gatter, która w 2017 r. została poddana dziennikarskiej prowokacji. Dziennikarz udawał klienta zainteresowanego tkankami nienarodzonych dzieci. Gatter w związku z tym śmiało podejmowała się negocjacji. Przyznała ona również, że zawarła porozumienie z firmą Novogenix, aby pobierać tkanki płodu ludzkiego.

 

David Daleiden kierownik The Center of Medical Progress po ujawnieniu tych materiałów tak wypowiedział się o aborcyjnej organizacji. „Okłamywali opinię publiczną i Kongres, ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że Planned Parenthood sprzedawało części ciał płodów. Żywe dzieci w łonach matek i kobiety w ciąży traktowali jak pieniężne plony”.

 

Źródło: You Tube/ The Center of Medical Progress, Facebook/ Kamieni Kupa, TVP Info, Fox News

Foto: You Tube/ The Centre of Medical Progress (zrzut ekranu)