Z hotelu wyrzucono Ukraińców! Wywiesili banderowską flagę

Jak informuje ukraiński kanał TSN wyrzucono z  greckiego hotelu 30 ukraińskich dzieci z klubu „Ja, da Vinci”. Powodem miało być wywieszenie banderowskiej flagi.

Natalia Podolak kierowniczka grupy o całym zdarzeniu poinformowała w swoim wpisie w mediach społecznościowych.

Okazało się, że od razu po zakwaterowaniu się Ukraińców – na hotelowym balkonie wywiesili flagę Ukrainy, UPA oraz flagę klubu.

Do hotelu napływały skargi gości, którym nie podobały się wywieszone flagi. Obsługa od razu zareagowała i ściągnęła wszystkie flagi.

„Gdy byliśmy w trasie z grupą, personel hotelu kierując się wskazówkami dyrektora, wziął klucze do naszych numerów, wszedł do pokoi i zabrał wszystkie flagi.” – napisała na Facebooku kierowniczka grupy.

Kierowniczka grupy zaznaczyła także, że po ściągnięciu flag otrzymała telefon od dyrekcji hotelu, która kazała jej i reszcie grupy wyprowadzić się z hotelu. Dodatkowo do końca pobytu zostało jeszcze 2 dni, a personel obiecał im zwrot kosztów tylko za 1 dzień.

„Rozmowa zakończyła się tym, że życzono nam szczęśliwej drogi i żeby mnie i mojej grupy w tym hotelu więcej nie widziano.” – dodała.

„Jak my was chochołów nienawidzimy.” – Podolak pisze również, że takie komentarze padały pod adresem grupy ze słów Rosjan.

Wpis Natalii Podolak nie jest już dostępny na Facebooku, gdyż dyrektor Mouzenidis Travel Ukraina prosił ją o trwałe usunięcie go.

Źródło: kresy.pl

Foto: Pixabay.com