Zbigniew Boniek z rapową zwrotką! Zaczepił znanego boksera?! [WIDEO]

Niedawno na naszym portalu pisaliśmy o stanowisku Zbigniewa Bońska w sprawie nietypowej sytuacji, do której doszło w piłkarskiej trzeciej lidze, a właściwe w grupie IV. O awans na wyższy szczebel klasy rozgrywkowej walczył Motor Lublin oraz krakowski Hutnik. Według wielu awans należał się ekipie z Nowej Huty, ponieważ wygrała ona bezpośrednie starcie między wspomnianymi klubami. Lubelski Związek Piłki Nożnej przyznał jednak awans Motorowi, który miał lepszy bilans bramkowy. Decyzja ta wywołała burzę w piłkarskiej Polsce.

 

Na wniosek Bońka, Komisja ds. Nagłych postanowiła przyznać awans obu zespołom.

 

„Myślę, że dzięki tej decyzji zwyciężył przede wszystkim sport i zdrowy rozsądek. Absolutnie nie chcę włączać się w dyskusję i interpretację przepisów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który autonomicznie prowadził rozgrywki w IV grupie trzeciej ligi. Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązanie zadowoli wszystkich zainteresowanych, a Motor i Hutnik pomyślnie przejdą proces licencyjny i swą obecnością oraz klasą sportową wzmocnią drugoligowe zmagania” – argumentował prezes PZPN.

 

Tym razem były piłkarz łódzkiego Widzewa, czy Juventusu dołączył do akcji #Hot16challenge2 i nagrał swoją rapową zwrotkę. Jak mu poszło? Zobaczcie sami:

 

 

Źródło: polsatsport.pl, pzpn.pl

Fot: YouTube/ Łączy nas piłka (zrzut ekranu)