Zmarła znana aktorka „Na Wspólnej”. To prawdziwy cios dla fanów

„Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych i ponadczasowych seriali. Oglądali i wciąż oglądają go zarówno młodsi widzowie, jak i starsi.

Serial „Na Wspólnej” od wielu lat na stałe zagościł w sercach wielu widzów, którzy stali się jego wiernymi fanami. Dzięki temu także aktorzy z serialu wydają się nam bardzo bliscy. Niestety doszła do nas bardzo smutna informacja. Jedna z aktorek serialu „Na Wspólnej” zmarła.

 

CZYTAJ TAKŻE: Uczniowie planowali zamach w szkole? Policja zatrzymała nastolatków

 

Ewa Greś, znana i piękna aktorka z serialu „Na Wspólnej” zmarła w wieku 44 lat 10 lutego bieżącego roku. Gwiazda w 2002 r. ukończyła Studium Aktorskie przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie i od tej pory aktywnie uczestniczyła w życiu teatrów i spełniała swoje aktorskie marzenia i aspiracje. Najbardziej znana jest jednak z popularnego serialu „Na Wspólnej”.

 

Na stronie Chochlik kulturalny na Facebooku pojawiła się przykra informacja o jej śmierci:

 

Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego – Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. […] Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata… Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest

 

– napisano.

 

 

Aktorka ostatni raz występowała w telewizji w 2018 r. Grała jedną z ról w filmie „Raport” i w serialu „Na Wspólnej”.

 

„Dnia 10 lutego 2020 roku odeszła nasza Koleżanka Ewa Greś, aktorka Teatru Żydowskiego. Ewo, dziękujemy Ci za piękne role, będzie nam Ciebie brakowało”

 

– poinformowali smutno Dyrekcja i zespół Teatru Żydowskiego

 

 

Źródło: plotek.pl / foto screen Youtube.com Telemagazyn