Znany aktor zakażony koronawirusem. Zareagował w kontrowersyjny sposób [FOTO]

Rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus nie oszczędza również znanych osób. Wśród zakażonych są już m.in. sportowcy, politycy, jak i też ludzie ze świata show-biznesu. Wśród nich znalazł się również pochodzący z Wielkiej Brytanii aktor Idris Elba oraz jego żona.

 

Wielu ludzi mogło być zaskoczony opinią zakażonego aktora na temat przyczyn pandemii z jaką mierzy się dziś świat. Wcześniej jednak, Idris Elba odniósł się również do kwestii dotyczącej jego żony, która okazała się być również osobą chorą po tym, jak wcześniej towarzyszyła swojemu mężowi, gdy został objęty kwarantanną.

 

– Dla wyjaśnienia. To Sabrina chciała być przy mnie. Kocham ją nad życie i zrobiłbym dla niej to samo. Kiedy na świecie dzieje się coś takiego jak teraz, miłość jest wszystkim, co masz. Jak mógłbym odrzucić jej wsparcie?

– Tłumaczył gwiazdor.

 

Większe kontrowersje wywołać mogło jednak to co Idris Elba powiedział na temat tego skąd jego zdaniem wzięła się pandemia wirusa SARS-CoV-2. Wypowiedź dotyczącą tej kwestii padła w czasie wywiadu udzielanego prezenterce Ophran Winfrey. W opinii aktora rozprzestrzenianie się wirusa z Wuhan to odpowiedź Ziemi na działalność człowieka. Za pozytyw całej sytuacji uznał on przy tym fakt, że zmuszeni jesteśmy „myśleć razem jako rasa”.

 

– Jedną z zalet tego całego dramatu jest to, że jesteśmy zmuszeni myśleć razem jako rasa. Zniszczyliśmy nasz świat i to nic dziwnego, że on reaguje. Nic dziwnego, że stworzono wirusa, który nas spowolni i ostatecznie sprawi, że będziemy inaczej myśleć o naszym świecie i nas samych

– stwierdził podczas rozmowy Idris Elba.

 

 

 

Źródło: o2.pl ; Twitter/@BloGoalcom

Fot.: Edwards.af.mil