Znany polski dziennikarz zamordowany?! Policja zatrzymała jego partnerkę [FOTO]

Wczoraj wieczorem policja znalazła zwłoki martwego dziennikarza w jego mieszkaniu na gdańskiej Żabiance. To Paweł Luciński – dziennikarz Polskiego Radia Gdańsk.

 

Jak informuje policja, wczoraj po godzinie 19 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie. Okazało się, że w mieszkaniu dziennikarza radiowego leżały jego zwłoki. Policja wstępnie klasyfikuje zdarzenie jako zabójstwo. Na plecach ciała jest wyraźna rana. Dziś odbędzie się sekcja zwłok, która ma określić dokładny czas i okoliczności zgonu.

 

Rzecznik policji informuje, że w sprawie zatrzymana została 34-letnia partnerka dziennikarza. Jest podejrzana o zabójstwo Lucińskiego.

 

Na stronie internetowej Radia Gdańsk zamieszczono artykuł o sprawie, w którym przywołuje się biograficzny rys ofiary: „Paweł Luciński z Radiem Gdańsk był związany od 1997 roku. Znany był przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. Był skarbnicą wiedzy muzycznej. Na przestrzeni lat relacjonował najważniejsze wydarzenia muzyczne oraz przeprowadzał wywiady z wybitnymi artystami. Był wielkim fanem U2 i The Beatles. Miał 49 lat.” – czytamy.

 

Poniżej zdjęcie dziennikarza z jego profilu facebookowego:


Urszula w RG.

Gepostet von Paweł Luciński am Dienstag, 12. April 2016