Znany serial znika z anteny. Jest komunikat telewizji

W tym tygodniu pojawiła się wiadomość, która mogła zasmucić wielu fanów jednego z popularnych seriali, ukazującego się od lat na antenie TVP 2. Przykrości z powodu zakończenia realizacji kolejnych odcinków nie kryją również aktorzy z obsady. Do całego zamieszania postanowiła odnieść się telewizja.

 

Serial „Rodzinka.pl” gościła na ekranach polskich telewizorów od 2011 roku. Teraz zdecydowano się jednak anulować emisję tej komedii. Do sprawy szybko odniosły się niektóre z gwiazd odgrywające główne role w serialu. W publikowanych wpisach pojawiały się słowa rozgoryczenia, a także zaskoczenie faktem, że w ich opinii nagle zaprzestaje się kręcenia kolejnych sezonów. Adam Zdrojewski nagrywając filmik, w którym komentował zaistniałą sytuację nie mógł powstrzymać łez. Aktorzy i aktorki deklarują, że przez czas realizacji tego serialu zżyli się ze sobą.

 

Czytaj też:

Fani Pawła Królikowskiego pogrążeni w smutku. Podjęto decyzję o jego…

 

Na temat powodów takiej decyzji dotyczącej tego, iż widzowie nie będą mogli spodziewać się oglądania kolejnych perypetii rodziny ukazywanej w zabawny sposób, odniosła się sama telewizja w treści opublikowanego komunikatu. Zawieszenie realizacji serialu wynikać ma z niezbyt zadowalających wyników osiąganych przez tę produkcję.

 

Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii

– wyjaśnia telewizja w specjalnym komunikacie.

 

Już w dniu 1 marca wyemitowany zgodnie z planem zostanie pierwszy z ośmiu ostatnich odcinków tego serialu emitowanego przez ostatnie 9 lat. 16. sezon ma zakończyć całą serię. Zaskoczenia nie kryje w tym przypadku m.in. Tomasz Karolak, który uważa iż wcześniej mówiło się o nagrywaniu również 17. sezonu.

 

Telewizja Polska w wydanym oświadczeniu przyznała, że serial ten pozostaje wyjątkową produkcją goszczącą na naszych ekranach.

 

– Widzowie Telewizji Polskiej od piętnastu sezonów dzielą radości i troski rodziny Boskich. Dzieciństwo, dojrzewanie, wkraczanie w dorosłość, pierwsze miłosne zawody, ale przede wszystkim rodzinne wartości stały się częścią TVP i życia jej widzów. Ósmy odcinek 16. sezonu serialu „Rodzinka.pl” będzie pożegnaniem z tą wyjątkową rodziną

– czytamy w komunikacie TVP.

 

Widzowie chcący obejrzeć odcinki poprzednich serii „Rodzinki.pl”, będą mieli taką możliwość korzystając z platformy VOD Telewizji Polskiej.

 

 

Źródło: TVP ; Pudelek.pl ; Instagram

Fot.: Public Domain Pictures