Znany youtuber zginął nagrywając! Makabryczny skok z ogromnej wysokości [WIDEO]

29-letni youtuber chciał nagrać film, na którym skacze z wysokiego na kilkadziesiąt metrów komina. Brawurowa próba kończyła się tragicznie.

 

Ruban Carbonell to 29-letni youtuber pochodzący z Hiszpanii, który chciał nagrać kolejny brawurowy film na swój kanał. Postanowił, że skoczy ze spadochronem z jak najwyższego miejsca. Wybrał wysoki na 45 metrów komin cementowni w Alicante na południu kraju.

 

Jak podaje tvp.info potajemnie wspiął się na sam szczyt komina, skąd zamierzał skoczyć i nagrać wyczyn. Niestety próba nie powiodła się. Mężczyzna tuż po dotarciu na szczyt spadł z prawie 50 metrów

 

Na miejscu była obecna tylko jedna osoba. Mimo natychmiastowego powiadomienia służb ratunkowych mężczyzny nie udało się uratować i zmarł na miejscu. Obecnie całą sprawą zajmuje się policja.

 

Poniżej zdjęcia mężczyzny oraz nagranie z innego skoku. Widać na nim jak Carbonell skacze ze spadochronem:

 

Video completo de la aventura del unicornio!!🦄 Gracias a Javi Sanz Llobregat por la edición🤟 y también a Juanjo Calatayud Sanz por la asistencia💪#unicornio #jump #gorpohero7black #goprospain #adrenalina #hayduke #palomaret #summer #gingliders #crux #squirrelbase #supair #cool #paragliding

Gepostet von Ruben Carbonell Beneyto am Montag, 1. Juli 2019

 

 

 

Źródło: tvp.info