Żona Korwina radzi, „aby się zabezpieczać”, czyli nowy spot Konfederacji [WIDEO]

Wybory parlamentarne odbędą się już w najbliższą niedzielę, więc na finiszu kampanii politycy starają się jak najbardziej przekonać do siebie Polaków nie do końca zdecydowanych na który komitet oddać głos. W tym wyścigu udział biorą też ugrupowania wchodzące w skład Konfederacji. Nowy spot tej partii jest dosyć oryginalny.

 

Nagranie udostępnił na swoim profilu sam Janusz Korwin-Mikke. Główną bohaterką tego spotu jest jego małżonka- Dominika Korwin-Mikke.W przygotowanym materiale mówi ona o tym jak ważne jest zabezpieczanie się. Jej mąż w opisie do udostępnionego filmu napisał, że „kobieta powinna się zabezpieczać. Dominika Korwin-Mikke radzi”.

 

Kiedy byłam nastolatką nie zdawałam sobie sprawy z wielu zagrożeń, a teraz, jako dorosła kobieta i matka, wiem jak ważnym jest, aby się zabezpieczać – wyjaśnia na nagraniu żona Janusza Korwin-Mikkego.

 

W spocie pokazano jak Dominika Korwin-Mikke widząc braki w lodówce postanawia iść na zakupy, zamyka drzwi po opuszczeniu domu, a później specjalnym zabezpieczeniem zapina dla bezpieczeństwa rower obok sklepu. To właśnie ma być nawiązanie do „zabezpieczania się”.

 

Następnie główna bohaterka spotu mówi o zagrożeniu, które czyha na klientów sklepu, czyli jak to określa „cicha kradzież”.

 

Są to podatki ukryte w towarach. Jak można zabezpieczyć się przed taką kradzieżą? Tutaj klucze ani zapinka do roweru nic nie pomogą. Tutaj liczy się zdrowy rozsadek – stwierdza Dominika Korwin-Mikke.

 

Kobieta mówi też o tym jak potrzebna jest w Sejmie silna reprezentacja wolnościowców, którzy sprzeciwiają się zarówno jak mówi „socjalistom z PiS”, jak i też „komunistom z Razem”.

 

Poniżej prezentujemy Państwu opisany spot Konfederacji udostępniony na Facebooku przez Janusza Korwin-Mikke.

 

Kobieta powinna się zabezpieczać.

Kobieta powinna się zabezpieczać.Dominika Korwin-Mikke radzi.

Gepostet von Janusz Korwin-Mikke am Dienstag, 8. Oktober 2019

 

 

 

Źródło: wprost.pl ; Facebook/@janusz.korwin.mikke