Zwierzęta wychodzą na ulice miast! [FOTO/WIDEO]

Podczas gdy ludzie w całej Europie i bardzo dużej części pozostałych kontynentów pozostają w domach, zwierzęta które nie były widziane czasem dziesiątki lat, powracają do swoich dawnych schronień. 

 

 

Z całego świata napływają zdjęcia i nagrania niecodziennych sytuacji, które bez powszechnie panującej zarazy nie miałyby możliwości mieć miejsca.

Największy szok i euforię na całym świecie zrobiły nagrania z włoskich miasteczek nadmorskich na których wody przypłynęły delfiny. Te niesamowite zwierzęta zazwyczaj trzymały się daleko od lądu ze względu na wieczny ruch morski w portach i pływające wycieczkowce z turystami. Teraz gdy miasta są puste, a większość ludzi siedzi w domach, delfiny, a także łabędzie wpłynęły nawet w przejrzyste jak nigdy kanały w Wenecji.

 

Niecodziennym widokiem są także dziki zaobserwowane w Parku Jordana w Krakowie, dziesiątki łań w Zakopanem, jelenie w Berlinie, czy setki małp na ulicach tajskich miast. Zobaczcie te wszystkie zwierzęta na poniższych zdjęciach. Miejmy nadzieję, że pandemia przypomni też nam o naturze i wspaniałych zwierzętach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

rmfmaxxx.pl

twitter/@RadioKrakow

twitter/@spottedbylocals

twitter/@Tatromaniakpl

twitter/@MailOnline

twitter/@dariasoldier

Fot.: PxHere